24-06-2018 | Bugünkü SONHABER
Edirne'nin "sağlık üssü" İlgi odağı Edirne'nin "sağlık üssü" İlgi odağı
Gurbetçiler yollarda Gurbetçiler yollarda
Olimpik Yüzme Havuzu açıldı Olimpik Yüzme Havuzu açıldı
Enez festivali renkli geçecek Enez festivali renkli geçecek
13 Mart 2018 Salı, 10:26
İYİ Partinin Otobüsü Edirne’ de
İYİ Parti Mahalli İdareler Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı'nın yürüttüğü projede "Anlat Hemşerim Dertleşelim" sloganıyla yola çıkan İyi Parti Otobüsü Edirne'ye geldi...

İYİ Parti Mahalli İdareler Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı'nın yürüttüğü projede "Anlat Hemşerim Dertleşelim" sloganıyla yola çıkan İyi Parti Otobüsü Edirne'ye geldi.

 

Başlatılan projede şehirleri gezerek, kentlerdeki insanların sıkıntılarını, öneri ve fikirlerini dinleyecek olan İyi Parti yöneticileri, topladıkları bilgi ve verileri İyi Parti Genel Merkezi'ne de sunacağını belirtti.

 

İyi Parti Edirne İl Başkanı Av. Mete Türkay " En iyi hizmet için yapılması gereken çok laf az iş değil, az laf çok iş olması muhakkatır. Bu sebeple genel merkezimiz Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek, ülke sorunları bu sorunlardan azami şekilde etkilenen milletin kendisinden dinleme gayretine girmiştir. Artık milletin konuşma zamanıdır. Bu programda dahilinde bütün dert ve istekler genel merkezimize ulaşacaktır" dedi.

 

 

"YÜCE ALLAH BİR DAHA BU MİLLETE İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMASIN"

 

İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve proje sorumlusu Alper Yağcı "İstiklal Marşı, Milletimizin yeniden doğuşunu tarif eden bir abide olmuştur. Türkiye' nin sahip olduğu eşsiz birikimle tarihi, coğrafi ve kültür değerleriyle güçlü medeniyetimizin yetiştirdiği büyük şahsiyetler ve onların bize bıraktığı eşsiz miras bizler için en önemli zenginliktir. Kabul edildiği ilk günün üzerinden 97 yıl geçmesinin ardından dizeleriyle ve Mehmet Akif Ersoy'un 'Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasını Sözleriyle yürekleri kabartmaya devam ediyor. Bize ve genç nesillerimize düşen en temel vazife de bu mücadeleyi daima diri tutmak ve gelecek nesillere aktarılması için mücadeleyi sürdürmektir. Yüce Allah'tan bu Millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmamasını niyaz ediyor, İstiklal Marşımızın TBMM'de kabulünün 97'nci yılı kutluyorum.

 

"İYİ PARTİ DİNLİYOR, ANLAT HEMŞERİM DERTLEŞELİM"

 

İYİ Parti 25 Ekim 2017 'de kurulmuş ve Türkiye'nin umudu haline gelmiştir. Bütünetkinlikleriyle fark yaratan ve insanımızın gönlünde yer edinen İYİ Parti, büyük bir projeye daha imza atıyor. İYİ parti Mahalli İdareler Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı'nın yürüttüğü bir hizmet projesi Olan "Anlat Hemşerim Dertleşelim” sloganıyla yola koyulan Otobüs 8 Mart 2018 Pazartesi günü Edirne'dedir.

 

Biliyorsunuz ulusal medyanın önemli bir kısmı, gerçek halkın sesine kulak vermiyor. Gerçek sorunlar paylaşılmıyor. Sözü Olanı, derdi olanı konuşturmayan siyaset anlayışına inat, sessizlerin sesi, sözü olanların dili olmak için ortaya çıkan bu proje, cesur insanlar hareketidir. İYİ Parti olarak; eşitlikçi, paylaşımcı, girişimci, adaletli, hoşgörülü ve konuşan bir Türkiye yaratmak, öncelikli hedefimiz ve görevimizdir.Eleştiriye tahammülü olmayan bu iktidar döneminde insanımız sıkıntı çekmekten, suskun kalmaktan, korku duymaktan halsiz kalmış, yorgun düşmüştür. Milletimizin kendisiyle görüşmek, konuşmak ve dertleşmek için "İYİ Parti Dinliyor; Anlat Hemşerim, Dertleşelim” projesiyle önemli bir çalışma başlatmıştır.

 

 "BU PROJE İLE EDİRMENİZDE TOPLUMUN HER KESİMİ DİNLEYECEĞİZ"

 

Proje kapsamında Muğla-Fethiye'den yola çıkan otobüsümüz, Denizli ve Manisa'dan sonra Serhat Şehri Edirne'mize gelmiştir. Edime'mizde İlhan Koman Park'ında sabahtan itibaren akşama kadar, sessiz çoğunluğun bütün dertlerini, sıkıntılarını, fikirlerini dinleyecek ve kayıt edeceğiz.Sultanlar Şehri Edime'miz, 92 yıl boyunca Osmanlıya Başkentlik yapmış, başta Selimiye Camii olmak üzere Camileri, çarşıları, köprüleri ve tarihi evleri ile Osmanlı Mimarisinin önemli ömeklerini saklayan bir hayal kentidir. Tarihi kadar turizmiyle, tarımı kadar Saroz körfeziyle, Türkiye'nin göz bebeğidir. Hem de güzel ülkemizin tipik bir örneğidir. Ürün çeşitliliğiyle, Peyniriyle, Tava Ciğeriyle, Badem Ezmesiyle, Kavala kurabiyesiyle, pirinççiyle, organik ürünleriyle, Üniversitesiyle, 656 yıldır devam eden Tarihi güreşleri ile zengin kültürü ve folkloruyla, çalışkan insanlarıyla, emeklileriyle barışın ve Ulu Önderimiz GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK' ÜN ilkelerine sahip çıkan ve koruyan, Cumhuriyet kenti oluşuyla öne çıkan Edirne'mizde "ANLAT HEMŞERİM DERTLEŞELİM” Projesi, toplumumuzun hemen bütün kesimlerini dinleyecektir.

 

"İYİ PARTİYİZ, İYİ İNSANLARIZ"

 

İş dünyasının, tarım sektörünün, sanayi Sektörünün, turizm sektörünün, eğitim ve konaklama sektörünün, pazarlama, ulaşım, çevre gibi hemen bütün sektörlerin, insanımızın dertlerine ortak olmak, sorunlarına çözüm üretmek' Politikalar geliştirmek için ilimize gelen otobüse bütün halkımızı konuk olmaya çağırıyoruz. Otobüsümüz, adaletli, eşitlikçi, paylaşımcı, katılımcı, yapıcı, üretken, çalışkan' insana ve çevreye saygılı, eğitim ve refah seviyesi yüksek, modern ve çağdaş Türkiye'yi yeniden inşa etmek için insanımızla birlikte olmaya geliyor. Hep birlikte olduğumuz takdirde, yeniden toplumsal barışını sağlamış, üretici, eşitlikçi, katılımcı ve konuşan Türkiye'yi kuracağımıza inanıyoruz. Biz İYİ Partiyiz ve İYİ insanlarız. Edirne'ye ve Türkiye'ye İYİ geleceğimizi ve iyilikler getireceğimize inanıyoruz. insanımızın buna inanmanızı İstiyoruz.

 

"BU GECENİN GÜNDÜZÜ OLSUN ARTIK"

 

İyi Parti anlat hemşerim dertleşelim projesinde düşüncelerini iletmek için gelen 70 yaşındaki emekli Kerime Ceylan "Önümüz karanlık görünüyor, İyi parti gelirse ilerisi aydınlanır inşallah. İyi Parti çifçiye çok yardımcı oluyor, yokluktan kardeşlerim tarlalarını sattı. Meral Akşener diyince aklıma aydınlık geliyor, ötekilerini çok denedik. Hayırlı uğurlu gelsin yüzümüzü güldürsün. İnşallah karanlık günler biter bu gecenin gündüzü olur" dedi.

 

Erkan Ekşi

13 Mart 2018 Salı, 10:26
   YORUMLAR
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:   DİĞER HABERLER
23.06.2018, 16:36 - Haydin sandığa
23.06.2018, 16:30 - Gümrüklerde 9 bine yakın oy kullanıldı
23.06.2018, 16:29 - Sandık görevlilerine eğitim verildi
23.06.2018, 16:28 - Bayrak astılar
23.06.2018, 16:25 - Kazmaya başlayacaklar
23.06.2018, 16:24 - Mor tarlalarda hasat vakti
23.06.2018, 16:23 - Demirkıran, “Saadetli dönem başlıyor”
23.06.2018, 16:23 - “Seçimden zaferle çıkacağız”
23.06.2018, 16:21 - Mondi törenle açıldı
22.06.2018, 10:10 - Seyyar sandık geliyor
22.06.2018, 10:09 - Topladıkları paraları UNICEF’e bağışladılar
22.06.2018, 10:08 - CHP’den her sandığa bir avukat
22.06.2018, 10:07 - Akmeşe, “Dertleri Edirne değil”
22.06.2018, 10:06 - Seçim çalışmalarını değerlendirdi
22.06.2018, 10:05 - Mutfağına gir birlikte yemek yap
22.06.2018, 10:03 - Protein tozu yerine uyuşturucu  
22.06.2018, 10:02 - Son gün 30 Haziran
22.06.2018, 10:01 - Konut sektörü kilitlendi
22.06.2018, 09:59 - Trafik kazası; 1 ölü, 2 yaralı
22.06.2018, 09:57 - Vatandaşlara yapılandırma anlatıldı
SEÇİM ÖNCESİ KRİZ
SONHABER 23 yaşında
BABAM DEYİNCE AKLIMA…
Esrarengiz seyahat
Kalp ağrısı
İslamda israf haramdır
RAMAZAN DAVULCUSU SİYASETÇİLER….
Çocuklarda Mahremiyet Eğitimi
    “Seçimden zaferle çıkacağız”
    Kazmaya başlayacaklar
    Bayrak astılar
    Mondi törenle açıldı
    Haydin sandığa
    Edirne'nin "sağlık üssü"
    Sandık görevlilerine eğitim verildi
    Gümrüklerde 9 bine yakın oy kullanı
    Mor tarlalarda hasat vakti
    Gurbetçiler yollarda
    Demirkıran, “Saadetli dönem başlıyo
© 2011
EdirneSonHaber.Net'in hosting hizmeti REFONA tarafından sağlanmaktadır.
xx