18-03-2018 | Bugünkü SONHABER
Çöp yuvası Çöp yuvası
Jandarmadan Eğitim Semineri Jandarmadan Eğitim Semineri
Tunca Nehri yatağına çekildi Tunca Nehri yatağına çekildi
Deplasmanlı süper lig başlıyor Deplasmanlı süper lig başlıyor
13 Mart 2018 Salı, 10:26
İYİ Partinin Otobüsü Edirne’ de
İYİ Parti Mahalli İdareler Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı'nın yürüttüğü projede "Anlat Hemşerim Dertleşelim" sloganıyla yola çıkan İyi Parti Otobüsü Edirne'ye geldi...

İYİ Parti Mahalli İdareler Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı'nın yürüttüğü projede "Anlat Hemşerim Dertleşelim" sloganıyla yola çıkan İyi Parti Otobüsü Edirne'ye geldi.

 

Başlatılan projede şehirleri gezerek, kentlerdeki insanların sıkıntılarını, öneri ve fikirlerini dinleyecek olan İyi Parti yöneticileri, topladıkları bilgi ve verileri İyi Parti Genel Merkezi'ne de sunacağını belirtti.

 

İyi Parti Edirne İl Başkanı Av. Mete Türkay " En iyi hizmet için yapılması gereken çok laf az iş değil, az laf çok iş olması muhakkatır. Bu sebeple genel merkezimiz Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek, ülke sorunları bu sorunlardan azami şekilde etkilenen milletin kendisinden dinleme gayretine girmiştir. Artık milletin konuşma zamanıdır. Bu programda dahilinde bütün dert ve istekler genel merkezimize ulaşacaktır" dedi.

 

 

"YÜCE ALLAH BİR DAHA BU MİLLETE İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMASIN"

 

İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve proje sorumlusu Alper Yağcı "İstiklal Marşı, Milletimizin yeniden doğuşunu tarif eden bir abide olmuştur. Türkiye' nin sahip olduğu eşsiz birikimle tarihi, coğrafi ve kültür değerleriyle güçlü medeniyetimizin yetiştirdiği büyük şahsiyetler ve onların bize bıraktığı eşsiz miras bizler için en önemli zenginliktir. Kabul edildiği ilk günün üzerinden 97 yıl geçmesinin ardından dizeleriyle ve Mehmet Akif Ersoy'un 'Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasını Sözleriyle yürekleri kabartmaya devam ediyor. Bize ve genç nesillerimize düşen en temel vazife de bu mücadeleyi daima diri tutmak ve gelecek nesillere aktarılması için mücadeleyi sürdürmektir. Yüce Allah'tan bu Millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmamasını niyaz ediyor, İstiklal Marşımızın TBMM'de kabulünün 97'nci yılı kutluyorum.

 

"İYİ PARTİ DİNLİYOR, ANLAT HEMŞERİM DERTLEŞELİM"

 

İYİ Parti 25 Ekim 2017 'de kurulmuş ve Türkiye'nin umudu haline gelmiştir. Bütünetkinlikleriyle fark yaratan ve insanımızın gönlünde yer edinen İYİ Parti, büyük bir projeye daha imza atıyor. İYİ parti Mahalli İdareler Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı'nın yürüttüğü bir hizmet projesi Olan "Anlat Hemşerim Dertleşelim” sloganıyla yola koyulan Otobüs 8 Mart 2018 Pazartesi günü Edirne'dedir.

 

Biliyorsunuz ulusal medyanın önemli bir kısmı, gerçek halkın sesine kulak vermiyor. Gerçek sorunlar paylaşılmıyor. Sözü Olanı, derdi olanı konuşturmayan siyaset anlayışına inat, sessizlerin sesi, sözü olanların dili olmak için ortaya çıkan bu proje, cesur insanlar hareketidir. İYİ Parti olarak; eşitlikçi, paylaşımcı, girişimci, adaletli, hoşgörülü ve konuşan bir Türkiye yaratmak, öncelikli hedefimiz ve görevimizdir.Eleştiriye tahammülü olmayan bu iktidar döneminde insanımız sıkıntı çekmekten, suskun kalmaktan, korku duymaktan halsiz kalmış, yorgun düşmüştür. Milletimizin kendisiyle görüşmek, konuşmak ve dertleşmek için "İYİ Parti Dinliyor; Anlat Hemşerim, Dertleşelim” projesiyle önemli bir çalışma başlatmıştır.

 

 "BU PROJE İLE EDİRMENİZDE TOPLUMUN HER KESİMİ DİNLEYECEĞİZ"

 

Proje kapsamında Muğla-Fethiye'den yola çıkan otobüsümüz, Denizli ve Manisa'dan sonra Serhat Şehri Edirne'mize gelmiştir. Edime'mizde İlhan Koman Park'ında sabahtan itibaren akşama kadar, sessiz çoğunluğun bütün dertlerini, sıkıntılarını, fikirlerini dinleyecek ve kayıt edeceğiz.Sultanlar Şehri Edime'miz, 92 yıl boyunca Osmanlıya Başkentlik yapmış, başta Selimiye Camii olmak üzere Camileri, çarşıları, köprüleri ve tarihi evleri ile Osmanlı Mimarisinin önemli ömeklerini saklayan bir hayal kentidir. Tarihi kadar turizmiyle, tarımı kadar Saroz körfeziyle, Türkiye'nin göz bebeğidir. Hem de güzel ülkemizin tipik bir örneğidir. Ürün çeşitliliğiyle, Peyniriyle, Tava Ciğeriyle, Badem Ezmesiyle, Kavala kurabiyesiyle, pirinççiyle, organik ürünleriyle, Üniversitesiyle, 656 yıldır devam eden Tarihi güreşleri ile zengin kültürü ve folkloruyla, çalışkan insanlarıyla, emeklileriyle barışın ve Ulu Önderimiz GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK' ÜN ilkelerine sahip çıkan ve koruyan, Cumhuriyet kenti oluşuyla öne çıkan Edirne'mizde "ANLAT HEMŞERİM DERTLEŞELİM” Projesi, toplumumuzun hemen bütün kesimlerini dinleyecektir.

 

"İYİ PARTİYİZ, İYİ İNSANLARIZ"

 

İş dünyasının, tarım sektörünün, sanayi Sektörünün, turizm sektörünün, eğitim ve konaklama sektörünün, pazarlama, ulaşım, çevre gibi hemen bütün sektörlerin, insanımızın dertlerine ortak olmak, sorunlarına çözüm üretmek' Politikalar geliştirmek için ilimize gelen otobüse bütün halkımızı konuk olmaya çağırıyoruz. Otobüsümüz, adaletli, eşitlikçi, paylaşımcı, katılımcı, yapıcı, üretken, çalışkan' insana ve çevreye saygılı, eğitim ve refah seviyesi yüksek, modern ve çağdaş Türkiye'yi yeniden inşa etmek için insanımızla birlikte olmaya geliyor. Hep birlikte olduğumuz takdirde, yeniden toplumsal barışını sağlamış, üretici, eşitlikçi, katılımcı ve konuşan Türkiye'yi kuracağımıza inanıyoruz. Biz İYİ Partiyiz ve İYİ insanlarız. Edirne'ye ve Türkiye'ye İYİ geleceğimizi ve iyilikler getireceğimize inanıyoruz. insanımızın buna inanmanızı İstiyoruz.

 

"BU GECENİN GÜNDÜZÜ OLSUN ARTIK"

 

İyi Parti anlat hemşerim dertleşelim projesinde düşüncelerini iletmek için gelen 70 yaşındaki emekli Kerime Ceylan "Önümüz karanlık görünüyor, İyi parti gelirse ilerisi aydınlanır inşallah. İyi Parti çifçiye çok yardımcı oluyor, yokluktan kardeşlerim tarlalarını sattı. Meral Akşener diyince aklıma aydınlık geliyor, ötekilerini çok denedik. Hayırlı uğurlu gelsin yüzümüzü güldürsün. İnşallah karanlık günler biter bu gecenin gündüzü olur" dedi.

 

Erkan Ekşi

13 Mart 2018 Salı, 10:26
   YORUMLAR
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:



   DİĞER HABERLER
17.03.2018, 11:08 - Minnettarız...
17.03.2018, 11:07 - Köpekler için yürüdüler
17.03.2018, 11:06 - Yağışlar hasat için “umut” oldu
17.03.2018, 11:03 - Gül Kokulu Edirnem...
17.03.2018, 11:01 - Okutacağı oğlu için kuyruk çilesi
17.03.2018, 10:59 - Er Meydanı turistlere açılıyor
17.03.2018, 10:58 - Yem bulamayan at taş yemiş
17.03.2018, 10:56 - Salih’in ani çıkışı
17.03.2018, 10:55 - Çile kuyruğu erimeye başladı
17.03.2018, 10:54 - Soyyiğit, “Aysan Edirne markası “
17.03.2018, 10:52 - Alpullu şekere talip oldular
16.03.2018, 10:52 - Mehmetçiğe “ışıklı” destek
16.03.2018, 10:51 - "Bir Öğrenci de Sen Okut"
16.03.2018, 10:48 - ADD’den özelleştirme tepkisi
16.03.2018, 10:46 - 2 ay arayla farklı ‘NBŞ’ raporu
16.03.2018, 10:45 - Sağlıklı sular
16.03.2018, 10:43 - Enez adliyesi karıştı
16.03.2018, 10:41 - Kapıkule’de çile kuyruğu
16.03.2018, 10:40 - Hijyen eğitimi
16.03.2018, 10:38 - Kendilerini anlattılar
ÇİFT KİŞİLİKLİ DELEGE
SONHABER 23 yaşında
KADINLAR GÜZEL BİR DUADIR
Esrarengiz seyahat
Kalp ağrısı
İslamda israf haramdır
OSB'Yİ DOĞMADAN ÖLDÜRMEYİN
Çocuklarda Yeme Problemi
    Salih’in ani çıkışı
    Okutacağı oğlu için kuyruk çilesi
    Gül Kokulu Edirnem...
    Yem bulamayan at taş yemiş
    Köpekler için yürüdüler
    Yağışlar hasat için “umut” oldu
    Minnettarız...
    Er Meydanı turistlere açılıyor
    Çöp yuvası
    Alpullu şekere talip oldular
    Soyyiğit, “Aysan Edirne markası “
    Çile kuyruğu erimeye başladı
© 2011
EdirneSonHaber.Net'in hosting hizmeti REFONA tarafından sağlanmaktadır.