16-12-2018 | Bugünkü SONHABER
Yılbaşı için kiralık çam Yılbaşı için kiralık çam
Tezgahlarda hamsi bolluğu Tezgahlarda hamsi bolluğu
Saadet yerli malına dikkat çekti Saadet yerli malına dikkat çekti
TREDAŞ’a teşekkür ziyareti TREDAŞ’a teşekkür ziyareti
13 Mart 2018 Salı, 10:26
İYİ Partinin Otobüsü Edirne’ de
İYİ Parti Mahalli İdareler Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı'nın yürüttüğü projede "Anlat Hemşerim Dertleşelim" sloganıyla yola çıkan İyi Parti Otobüsü Edirne'ye geldi...

İYİ Parti Mahalli İdareler Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı'nın yürüttüğü projede "Anlat Hemşerim Dertleşelim" sloganıyla yola çıkan İyi Parti Otobüsü Edirne'ye geldi.

 

Başlatılan projede şehirleri gezerek, kentlerdeki insanların sıkıntılarını, öneri ve fikirlerini dinleyecek olan İyi Parti yöneticileri, topladıkları bilgi ve verileri İyi Parti Genel Merkezi'ne de sunacağını belirtti.

 

İyi Parti Edirne İl Başkanı Av. Mete Türkay " En iyi hizmet için yapılması gereken çok laf az iş değil, az laf çok iş olması muhakkatır. Bu sebeple genel merkezimiz Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek, ülke sorunları bu sorunlardan azami şekilde etkilenen milletin kendisinden dinleme gayretine girmiştir. Artık milletin konuşma zamanıdır. Bu programda dahilinde bütün dert ve istekler genel merkezimize ulaşacaktır" dedi.

 

 

"YÜCE ALLAH BİR DAHA BU MİLLETE İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMASIN"

 

İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve proje sorumlusu Alper Yağcı "İstiklal Marşı, Milletimizin yeniden doğuşunu tarif eden bir abide olmuştur. Türkiye' nin sahip olduğu eşsiz birikimle tarihi, coğrafi ve kültür değerleriyle güçlü medeniyetimizin yetiştirdiği büyük şahsiyetler ve onların bize bıraktığı eşsiz miras bizler için en önemli zenginliktir. Kabul edildiği ilk günün üzerinden 97 yıl geçmesinin ardından dizeleriyle ve Mehmet Akif Ersoy'un 'Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasını Sözleriyle yürekleri kabartmaya devam ediyor. Bize ve genç nesillerimize düşen en temel vazife de bu mücadeleyi daima diri tutmak ve gelecek nesillere aktarılması için mücadeleyi sürdürmektir. Yüce Allah'tan bu Millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmamasını niyaz ediyor, İstiklal Marşımızın TBMM'de kabulünün 97'nci yılı kutluyorum.

 

"İYİ PARTİ DİNLİYOR, ANLAT HEMŞERİM DERTLEŞELİM"

 

İYİ Parti 25 Ekim 2017 'de kurulmuş ve Türkiye'nin umudu haline gelmiştir. Bütünetkinlikleriyle fark yaratan ve insanımızın gönlünde yer edinen İYİ Parti, büyük bir projeye daha imza atıyor. İYİ parti Mahalli İdareler Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı'nın yürüttüğü bir hizmet projesi Olan "Anlat Hemşerim Dertleşelim” sloganıyla yola koyulan Otobüs 8 Mart 2018 Pazartesi günü Edirne'dedir.

 

Biliyorsunuz ulusal medyanın önemli bir kısmı, gerçek halkın sesine kulak vermiyor. Gerçek sorunlar paylaşılmıyor. Sözü Olanı, derdi olanı konuşturmayan siyaset anlayışına inat, sessizlerin sesi, sözü olanların dili olmak için ortaya çıkan bu proje, cesur insanlar hareketidir. İYİ Parti olarak; eşitlikçi, paylaşımcı, girişimci, adaletli, hoşgörülü ve konuşan bir Türkiye yaratmak, öncelikli hedefimiz ve görevimizdir.Eleştiriye tahammülü olmayan bu iktidar döneminde insanımız sıkıntı çekmekten, suskun kalmaktan, korku duymaktan halsiz kalmış, yorgun düşmüştür. Milletimizin kendisiyle görüşmek, konuşmak ve dertleşmek için "İYİ Parti Dinliyor; Anlat Hemşerim, Dertleşelim” projesiyle önemli bir çalışma başlatmıştır.

 

 "BU PROJE İLE EDİRMENİZDE TOPLUMUN HER KESİMİ DİNLEYECEĞİZ"

 

Proje kapsamında Muğla-Fethiye'den yola çıkan otobüsümüz, Denizli ve Manisa'dan sonra Serhat Şehri Edirne'mize gelmiştir. Edime'mizde İlhan Koman Park'ında sabahtan itibaren akşama kadar, sessiz çoğunluğun bütün dertlerini, sıkıntılarını, fikirlerini dinleyecek ve kayıt edeceğiz.Sultanlar Şehri Edime'miz, 92 yıl boyunca Osmanlıya Başkentlik yapmış, başta Selimiye Camii olmak üzere Camileri, çarşıları, köprüleri ve tarihi evleri ile Osmanlı Mimarisinin önemli ömeklerini saklayan bir hayal kentidir. Tarihi kadar turizmiyle, tarımı kadar Saroz körfeziyle, Türkiye'nin göz bebeğidir. Hem de güzel ülkemizin tipik bir örneğidir. Ürün çeşitliliğiyle, Peyniriyle, Tava Ciğeriyle, Badem Ezmesiyle, Kavala kurabiyesiyle, pirinççiyle, organik ürünleriyle, Üniversitesiyle, 656 yıldır devam eden Tarihi güreşleri ile zengin kültürü ve folkloruyla, çalışkan insanlarıyla, emeklileriyle barışın ve Ulu Önderimiz GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK' ÜN ilkelerine sahip çıkan ve koruyan, Cumhuriyet kenti oluşuyla öne çıkan Edirne'mizde "ANLAT HEMŞERİM DERTLEŞELİM” Projesi, toplumumuzun hemen bütün kesimlerini dinleyecektir.

 

"İYİ PARTİYİZ, İYİ İNSANLARIZ"

 

İş dünyasının, tarım sektörünün, sanayi Sektörünün, turizm sektörünün, eğitim ve konaklama sektörünün, pazarlama, ulaşım, çevre gibi hemen bütün sektörlerin, insanımızın dertlerine ortak olmak, sorunlarına çözüm üretmek' Politikalar geliştirmek için ilimize gelen otobüse bütün halkımızı konuk olmaya çağırıyoruz. Otobüsümüz, adaletli, eşitlikçi, paylaşımcı, katılımcı, yapıcı, üretken, çalışkan' insana ve çevreye saygılı, eğitim ve refah seviyesi yüksek, modern ve çağdaş Türkiye'yi yeniden inşa etmek için insanımızla birlikte olmaya geliyor. Hep birlikte olduğumuz takdirde, yeniden toplumsal barışını sağlamış, üretici, eşitlikçi, katılımcı ve konuşan Türkiye'yi kuracağımıza inanıyoruz. Biz İYİ Partiyiz ve İYİ insanlarız. Edirne'ye ve Türkiye'ye İYİ geleceğimizi ve iyilikler getireceğimize inanıyoruz. insanımızın buna inanmanızı İstiyoruz.

 

"BU GECENİN GÜNDÜZÜ OLSUN ARTIK"

 

İyi Parti anlat hemşerim dertleşelim projesinde düşüncelerini iletmek için gelen 70 yaşındaki emekli Kerime Ceylan "Önümüz karanlık görünüyor, İyi parti gelirse ilerisi aydınlanır inşallah. İyi Parti çifçiye çok yardımcı oluyor, yokluktan kardeşlerim tarlalarını sattı. Meral Akşener diyince aklıma aydınlık geliyor, ötekilerini çok denedik. Hayırlı uğurlu gelsin yüzümüzü güldürsün. İnşallah karanlık günler biter bu gecenin gündüzü olur" dedi.

 

Erkan Ekşi

13 Mart 2018 Salı, 10:26
   YORUMLAR
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:   DİĞER HABERLER
15.12.2018, 12:27 - “Plastik savaşçısı”
15.12.2018, 12:24 - Çile son bulacak mı?
15.12.2018, 12:23 - Bu kez yangın tüpünden çıktı
15.12.2018, 12:22 - AK Parti’nin yeni ilçe başkanları
15.12.2018, 12:21 - Motosikletliye kemer cezası
15.12.2018, 12:19 - ETTDER İzmir Travel Turkey’de
15.12.2018, 12:17 - Baruş zirve yaptı
15.12.2018, 12:18 - Dal’dan bağışıklık önerisi
15.12.2018, 12:18 - Birincilik 25 bin lira getirdi
15.12.2018, 12:16 - ‘Dijital-Kağıtsız Hastane’
15.12.2018, 12:15 - Belaruslu konuktan Rektör Tabakoğlu’na ziyaret
14.12.2018, 10:53 - İYİ Parti “Edirne’de ittifak yok”
14.12.2018, 10:52 - Uymaz, “Gönül Belediyeciliği getiriyoruz"
14.12.2018, 10:50 - Bütçeye 11 Milyon ek
14.12.2018, 10:49 - Tarihi hamama membran kaplama 
14.12.2018, 10:48 - Çevreci işletmelere yeşil nokta
14.12.2018, 10:45 - Çakırlar, “Vatandaşa masal anlatıyorlar”
14.12.2018, 10:44 - Esnaf yılbaşı süsü istiyor
14.12.2018, 10:42 - Çoğal, “Türkiye iklim hareketinde yer almalı”
14.12.2018, 10:40 - Kalemler yeşerecek
MUTLU ETTİLER
SONHABER 23 yaşında
İyi ki Öğretmenim
Esrarengiz seyahat
Kalp ağrısı
İslamda israf haramdır
OSB’DE ÇEVREYE DUYARLI KELİMESİ NERDE?
Çocuklarda Mahremiyet Eğitimi
    “Plastik savaşçısı”
    AK Parti’nin yeni ilçe başkanları
    Çile son bulacak mı?
    Bu kez yangın tüpünden çıktı
    Motosikletliye kemer cezası
    Baruş zirve yaptı
    ETTDER İzmir Travel Turkey’de
    Dal’dan bağışıklık önerisi
    Birincilik 25 bin lira getirdi
    ‘Dijital-Kağıtsız Hastane’
    Belaruslu konuktan Rektör Tabakoğlu
© 2011
EdirneSonHaber.Net'in hosting hizmeti REFONA tarafından sağlanmaktadır.