edirnesonhaber.com - HABER
11 Ocak 2019 Cuma, 10:38
AK Parti’de istifa 
AK Parti Edirne Gençlik Kolları Başkanı Berkcan Malgaz, Edirne teşkilatına bağlı Whatsapp grubundan gençlik kolları üyelerine istifa ettiğini duyurdu...

AK Parti Edirne Gençlik Kolları Başkanı Berkcan Malgaz, Edirne teşkilatına bağlı Whatsapp grubundan gençlik kolları üyelerine istifa ettiğini duyurdu. 

 

Edirne yerel gazetelerinde, İstanbul’dan gelmesinden dolayı “İthal Başkan” söylemi ile gündeme düşen çiçeği burnunda Avukat Bayram Berkcan Malgaz, İstanbul’da iş hayatını sürdürmek üzere Edirne teşkilatından ayrıldığı öğrenildi. Genç Başkanın ise geldiği 4 aylık süreçte yönetimini oluşturamadığı söylentileri de baş göstermişti. 

 

AK Parti Edirne Gençlik Kolları Whatsapp Grubunda yayınladığı mesajda “ Yürütmekte olduğum görevden gördüğüm lüzum üzerine istifa ettiğimi belirtmek isterim. Bu güne kadar istemeden kalbini kırmış olduğum yol arkadaşlarım olmuşsa her birinden tek tek özür diliyorum. Burada kurmuş olduğumuz dostlukların benim nezdimde baki olacağını bilmenizi isterim. Bu uğurda devam edecek sizlere başarılar diliyorum” diyerek gençlik kollarındaki arkadaşlarına veda ettiği görüldü. 

 

Şimdi ise AK Parti cephesinin AK Parti Edirne Gençlik Kolları Başkanlığında boşalan koltuğa hangi  ismi seçeceği merakla bekleniyor.

 

Erkan Ekşi

 

   YORUMLAR