25-06-2019 | Bugünkü SONHABER
Aşçılık öğrencileri ödüle doymuyor Aşçılık öğrencileri ödüle doymuyor
Kırkpınar Lions Tatlı’ya emanet Kırkpınar Lions Tatlı’ya emanet
Petan ailesinin acı günü Petan ailesinin acı günü
Tunca ve Meriç’in debileri düştü Tunca ve Meriç’in debileri düştü
SONHABER 23 yaşında

Koca bir 22 yılı geride bırakarak 23. yılımıza girdik. Üzücü haber verirken sizlerle birlikte üzüldük. Sevindirici bir haber verirken de  sizlerle birlikte bizlerde sevindik. Bu haberleri sizlere  iletmenin coşkusunu ve mutluluğunu ve onurunu yaşadık.

 

Bundan sonra da yeniliklere açık olarak sizlerin gazetesi olma yolunda hızla adım atıyoruz.

 

HALA TEHDİT ALIYORUZ

 

Eleştirdik ama hakaret etmedik belden aşağıya ise hiç vurmadık. Bildiğimiz doğru yoldan asla sapmadık. Sapmayacağız da.

 

Hiçbir tehdide yılmadan ve korkmadan, haksızlıkların ve sorunların üzerine giderek siz okuyucularımıza gerçekleri tarafsız gözle ortaya koymak için uğraş verdik.

 

Rant peşinde koşarak Edirne’yi parsellemeye peşkeş çekmeye çalışanlarla ilgili yaptığımız  haberler için hale tehdit alıyoruz.

 

Ama asla korkmuyoruz, yılmıyoruz,elimizdeki belge ve bilgileri halkımızla paylaşmak bize korkudan çok coşku ve azim veriyor.  

 

KİMSEYE TAVİZ VERMEDİK

 

Birileri için yandaş diyenler oldu. Ama hiçbir zaman birilerinin yandaşı olarak matbaa işleri almadık. Ismarlama ve duyum yoluyla haber yapmadık. Sonhaber Gazetesi olarak hep halkımızın yandaşı olduk. Sonhaber Gazetesi olarak Sadece gazetecilik yapıyoruz. Hiçbir kuruluşun ve özel kişi ve kurumların baskı ve ilan işlerini almadık. 

 

Çünkü gazete olarak matbaa işimiz olmadı. Yerel basının binbir zorluğu içerisinde meşakkatle, özveri ve feragat ile  çalıştık. Ama hiçbir zaman yılmadık, yılgınlığa da düşmedik. Düşmeyeceğiz de.

 

Daha dün yola çıkmış gibi zinde ve dipdiri, yüzyıldır yayın hayatındaymış gibi de olgun, tecrübeli oturuşmuş bir gazete olarak sizlere en iyi, en doğru en taze ve en gerçekçi haberleri ulaştırmak için görevdeyiz.

 

Yayın hayatımız boyunca, mümkün olduğu kadar hata yapmamaya gayret göstererek ve güzel Türkçemizi kullanamaya çalıştık ve dikkatli olmaya gayret ettik.

 

Ancak tüm bunlara rağmen, elimizde olmadan yaptığımız yanlışlıklar içinde üzülenlerden daha çok üzüldük, en kısa zamanda bunları düzeltmeye çalıştık. Doğruların yanında, yanlış yapanların karşısında olduk.

 

OKUYUCULARIMIZ ARKAMIZDA KORKMUYORUZ

 

Haksızlığa uğrayanların hakkını onlar adına aramaya çalıştık, yanlış yapanları uyardık ve düzeltinceye kadar da takipçisi olduk.

 

Hiçbir şeyden yılmadan, şahıs menfaatlerine gözlerimizi kapayarak, toplum menfaatlerinin en başta gelen savunucusu olduk. Bizlere destek olan okuyucularımıza, bundan sonra da en iyi şekilde gazetecilik hizmeti vermek için elimizden gelen her türlü çabayı, yılmadan göstereceğiz.

 

HERŞEYDEN HABERİNİZ OLACAK

 

 Evet, acı tatlı tam 22 yıl geride bıraktık. Okuyucularımızın desteği ile bilgilendirme, en süratli, en taze haberleri verme, uyarma devlet kurumları ile arasında köprü olma görevimizi, her türlü güçlüklere göğüs gererek sürdüreceğimize söz veriyoruz...

 

Bundan sonra yepyeni atılımlarla, belgelerle, detaylarla, araştırmalarla, tarafsız bir nitelikte ilkelere uygun ve Edirne gündemini belirleyecek haberlere imza atacak ve sizleri herşeyden haberdar edecek haberleri vermeyi hedefledik.

 

Edirne’nin en tecrübeli personeli ile yola devam eden gazetemiz,Ulu Önder Atatürk’ün ilke ve inkılaplarından  sapmayacağı gibi  vatan millet ve bayrağımızın bütünlüğü ülkemizin bağımsızlığı için görevini yerine getirmeye devam edecektir. Bunda kimsenin şüphesi olmasın.

 

Kısaca SONHABER GAZETESİ olarak sadece haber yapıyoruz. Yaptığımız haberlerimiz ise Edirne’nin gündemini oluşturuyor.

 

Gazetemizin kuruluş yıl dönümünü bizzat gelerek veya telefonla, faksla ve internet ortamında sosyal paylaşım sitelerinde bizleri kutlayan başta tüm değerli okurlarımıza ve Edirne'nin üst düzey yöneticilerine,Siyasi Parti Temsilcilerine, Dernek ve STK temsilcilerine ve onların üyelerine  kısaca Edirne Halkına tüm çalışanlarımız ve patronlarımız adına sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz» TÜM YAZILARI  
27 Aralık 2016 Salı, 15:02 YORUM YAP / OKU YAZICIYA GÖNDER ARKADAŞINA GÖNDER FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWITTER'DE PAYLAŞ ÖNCEKİ SAYFA
   YORUMLAR
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:   DİĞER YAZILARI
27.12.2016, 15:02 - SONHABER 23 yaşında
21.12.2013, 13:29 - 20'lik Delikanlı Gazete
23.10.2013, 12:11 - AK Parti Adayları
Yazara ait tüm yazılar için tıklayınız   
6.6 MİLYONLUK İLAÇLARA NE OLDU?
SONHABER 23 yaşında
2019’DA BABALAR GÜNÜM
Esrarengiz seyahat
Kalp ağrısı
İslamda israf haramdır
BECAN, İŞBİLEN KADAR ŞANSLI DEĞİL..
Çocuklarda Mahremiyet Eğitimi
    Kaymakamdan yemek jesti
    Arabacı’dan dayanıklı ilaç talebi
    TED Edirne Koleji kapılarını açtı
    Amasya Genelgesi’nin 100’üncü yılı
    Fidanlar emin ellerde
    Yananların yerine hibe edildi
    Eski Vekilin lavanta aşkı
    TREDAŞ, kesintiye karşı uyardı
    Sağlıkçılara sertifikaları verildi
    Kongre hazırlıkları son aşamada
    Eğitim değerlendirme toplantısı yap
© 2011
EdirneSonHaber.Net'in hosting hizmeti REFONA tarafından sağlanmaktadır.